Czym jest integracja w projekcie?

W ramach integracji uczestnicy biorą udział w wydarzeniach kulturalnych bądź sportowych. Jak najbardziej macie wpływ na to gdzie wychodzimy, co zwiedzamy itp. Uczestniczenie w tych wyjściach  pozwala nabyć umiejętności samodzielnego organizowania wolnego czasu i utrzymywania kontaktów międzyludzkich.

Nie możemy narzekać na nudę. Ciągle się coś dzieje, jeśli nie jesteśmy w kinie czy teatrze to  kibicujemy na meczu koszykówki bądź siatkówki. Odwiedzamy też inne, nietypowe miejsca jak np. Centrum Poznawcze bądź zakamarki Arsenału. Często też chodzimy na koncerty.

Dla kogo?

Integracja jest dla klientów Centrum Wsparcia Edukacyjno – Zawodowego, którzy nie znają Wrocławia i jego atrakcyjnych miejsc. Jest to też wsparcie przewidziane dla tych, którzy Wrocław znają, ale im samym nie chce się wyjść do kina, teatru czy na mecz.

Korzyści dla Ciebie

Możesz otrzymać darmowe bilety na ciekawe wydarzenia kulturalne i sportowe. Dobre towarzystwo jest zagwarantowane podczas każdego z wyjść. Zapewniamy  atrakcyjne spędzenie wolnego czasu. Jeśli jesteś z poza Wrocławia zwrócimy Ci koszty dojazdu.

Jako uczestnik  tej formy wsparcia możesz skorzystać z 3 wyjść w ciągu roku. Po każdorazowym wyjściu  przewidziane jest spotkanie w doborowym towarzystwie.

wykres korzyści
Tak już było!