Czym jest doradztwo zawodowe?

Na człowieka składają się wybory i okoliczności. Nikt nie ma władzy nad okolicznościami, ale każdy ma władzę wyboru.

Éric-Emmanuel Schmitt

Doradztwo zawodowe to usługi i czynności mające na celu pomoc w podejmowaniu wyborów edukacyjnych, szkoleniowych i zawodowych, oraz w zarządzaniu rozwojem zawodowym. To pogłębianie wiedzy o sobie, wyznaczanie celów, realizacja potrzeb, odkrywanie nowych możliwości, poznanie mocnych stron, doświadczanie, kierowanie swoimi wyborami. To wybór, szansa, zmiana.

W zależności od Twoich potrzeb, doradca zawodowy może być twoim przewodnikiem, inspiratorem, motywatorem. Pomoże Ci lepiej poznać samego siebie, zainspiruje do działania, wysłucha, pokaże alternatywne rozwiązania.

Możesz skorzystać z jednorazowej porady doradczej lub całego procesu. Każdy klient traktowany jest podmiotowo. Pomagamy stworzyć Indywidualny Plan Działania, określić cele i profil zawodowy. Wykonujemy pełną diagnozę predyspozycji edukacyjno –zawodowych.

Dostosowujemy narzędzia do potrzeb klienta.

Dla kogo?

Zastanawiasz się nad wyborem  szkoły, studiów, dalszej drogi edukacyjnej czy zawodowej?

A może już wybrałeś i nie wiesz czy wybór spełnia do końca Twoje oczekiwania? Zastanawiasz się nad swoją przyszłością zawodową? Chcesz wiedzieć jak wygląda rynek pracy, jakie są możliwości zatrudnienia?  Chcesz lepiej poznać samego siebie, myślisz o wprowadzeniu zmian w swoim życiu? Chcesz się rozwijać?

Jeżeli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałeś TAK, to jesteśmy właśnie dla Ciebie.

znak zapytania
wykres korzyści
Korzyści dla Ciebie

Do twojej dyspozycji jest jedno spotkanie doradcze, oraz cykl 5 spotkań poradniczych. Każde ze spotkań trwa ok. 2 godzin. Możesz wykorzystać jedno spotkanie, kilka, albo wszystkie. Jesteśmy elastyczni i otwarci na Twoje potrzeby, jeżeli będziesz potrzebować większej liczby spotkań.