Maj obfitował w wyjścia pełne wrażeń. Zaczęliśmy z tanecznym przytupem, bo w Capitolu. Obejrzeliśmy koncerty takich sław jak Frank Sinatra, Dean Martin, czy z rodzimego podwórka Violetta Villas, a wszystko to w ramach “RatPack, czyli Sinatra z kolegami”. Uśmialiśmy się do łez, a nasze melomańskie dusze opuściły Teatr ukontentowane

 Następnie udaliśmy się w trochę odmienne strony, a mianowicie na Stadion Miejski, gdzie wspaniały mecz rozegrał Śląsk Wrocław z Piastem Gliwice. Aż 3 bramki strzelili Gospodarze i dostarczyli tym samym ogrom emocji spragnionym kibicom. Brawa Drużyno! Brawa kibice z niepełnosprawnościami, którzy pobili rekord Świata w ilości ponad 1000 osób na meczu :) To ogromna radość, że również braliśmy w tym udział.

 Mogłoby się wydawać, że wydarzeń już dość …. dość emocji! Ale nie, nam nie straszne kolejki, ciemności, późna noc! Stąd nie mogło nas zabraknąć na Nocy Muzeów. Nastaliśmy się przed niektórymi drzwiami, ale warto było czekać, by uścisnąć dłoń Rektora Uniwersytetu Wrocławskiego, czy obejrzeć tymczasową wystawę obrazów prosto ze Lwowa!

 A na koniec, tradycyjnie już wybraliśmy się na filmowy pokaz z audiodeskrypcją, organizowany przez cudowną KATARYNKĘ. Film – z gatunku cięższych i dzięki temu dających więcej do myślenia – zostawił nas z zadumą i niejedną ciekawą refleksją.

Czerwiec już tuż tuż nie zapomnijcie zerknąć na naszą stronę lub profil na FB, żeby zapoznać się z tym wszystkim, co zaplanowaliśmy dla Was!

       Do spotkania na wyjściach!