Maj nadciąga nieubłaganie, nie wiedząc kiedy minął kwiecień, a wraz z nim wspomnienia pięknych koncertów, na których byliśmy/byłyśmy, filmowych i teatralnych komedii czy bardziej wymagających sztuk dramatycznych.

Nowy miesiąc przynosi nowe możliwości i tym razem, zapraszamy wszystkie chętne osoby uczestniczące w Centrum Wsparcia Edukacyjno-Zawodowego do wzięcia udziału w następujących wydarzeniach:

 

10.05.2018 godz. 19:00

Teatr Capitol

“Rat Pack, czyli Sinatra z kolegami”

Kilka słów o sztuce:

Spektakl „Rat Pack, czyli Sinatra z kolegami” opowiada o fenomenie trójki artystów amerykańskich będących u szczytu kariery na przełomie lat 60. i 70. XX wieku. To Frank Sinatra, Sammy Davis Junior i Dean Martin. Ich trio nosiło nieformalną nazwę Rat Pack i, pod taką nazwą występując, elektryzowało widownie wielkich sal koncertowych, rewii i kabaretów. Aktorzy wystąpią z towarzyszeniem kilkunastoosobowego big-bandu wzorowanego na orkiestrach swingowych, niezwykle modnych w tamtych czasach, jak choćby słynna orkiestra Counta Basiego. Całość poprowadzi konferansjer, będący łącznikiem między realiami lat 60. a dzisiejszymi czasami.

 

12.05.2018 godz. 15:30

Mecz piłki nożnej Śląsk – Piast

 

19.05.2018 godz. 18:00

Noc Muzeów

Tej nocy specjalnie dla coraz większej ilości odwiedzających organizatorzy przygotowują także wyjątkowe atrakcje np. zwiedzanie obiektów zazwyczaj niedostępnych, koncerty, warsztaty, warsztaty i atrakcje dla dzieci itp. Do Wrocławskiej edycji Nocy Muzeów z roku na rok przystępuje coraz to więcej instytucji, a wszystkie prześcigają się w organizacji atrakcjach dla zwiedzających. Zapowiada się ciekawy plan, wybieramy się wspólnie na wydarzenie.

 

20.05.2018

Żużel

Betard Sparta Wrocław : Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra

 

20.05.2018 16:00

Kino z audiodeskrypcją w ramach projekcji KATARYNKI

 

Aby zgłosić się na wybrane wydarzenie, prosimy o kontakt z Destiną Kuliś telefonicznie pod numerem 518 277 304 lub mailowo d.kulis@tnm.org.pl. Ilość miejsc na niektóre wydarzenia jest ograniczona, stąd nie odkładajcie decyzji w czasie.

 

Do spotkania!