O projekcie

Wybór ścieżki edukacyjnej oraz wsparcie jakie otrzymamy na tym etapie może zaważyć na tym jak samodzielnie będziemy sobie radzić na rynku pracy. W Centrum Wsparcia Edukacyjno-Zawodowego możesz otrzymać wsparcie od doradcy zawodowego, psychologa/coacha, specjalisty społeczno-edukacyjnego. Dzięki Centrum rozwiniesz swoje kompetencje i obierzesz dobry kierunek na samodzielność!

Termin realizacji: 1 kwietnia 2018 – 31 marca 2021.

Projekt współfinansowany ze środków PFRON

od lewej flaga i godło Polski oraz logo PFRON
Opinie uczestników
  • Karpacz? Świetne szkolenia (po zarządzaniu czasem zredukowałam spóźnienia do max siedmiu minut, a coraz częściej do ZERA!).

    Alicja – już panuję nad swoim czasem!
  • Bardzo ważne w projekcie i w tych wyjazdach szkoleniowych do Karpacza i Lubachowa było poznanie wielu ciekawych ludzi w moim wieku i z różnych kierunków. Ponadto tematy szkoleń i ich sposób przeprowadzenia wniosły dużo takich informacji, których na studiach ze swojego kierunku nigdy byśmy się nie dowiedzieli. Szczególnie podobały mi się szkolenia z radzenia sobie ze stresem i komunikacji.

    Marcin – panuję nad swoim stresem!
  • Pierwsze, co chce zaznaczyć to to, że warsztaty zarówno w Lubachowie jak i Karpaczu dały mi potężny power. Tak naprawdę, to dzięki szkoleniom w Karpaczu poznałem swoje zuchwałe umiejętności komunikowania się. Cały cykl sprawił, że zacząłem wierzyć w siebie i jestem kompletnie innym chłopakiem. To jest cudowne, bo teraz łatwiej jest mi wyrażać siebie. Po obu szkoleniach mam klarowne wskazówki jak dążyć do tego, aby mówić, ale mówić z sensem i ciekawie.

    Patryk – mam kompetencje i siłę do działania
Co nas wyróżnia?

Każdy klient Centrum to inna historia, a co za tym idzie, także inne potrzeby. Dostosujemy zakres i intensywność wsparcia tak byś uzyskał maksymalne efekty.

Uzyskiwanie samodzielności i umiejętność radzenia sobie w mocno zróżnicowanym rynku edukacyjnym oraz rynku pracy często wymaga pomocy specjalistów. Dlatego oddajemy do dyspozycji klientów doradcę zawodowego, psychologa i specjalistę ds. wsparcia edukacyjno-zawodowego.

W Centrum pracują osoby z duży doświadczeniem, miłujące swoją pracę. Każdy klient otrzymuje od pracowników Centrum maksimum ich wiedzy i profesjonalizmu.

Profesjonalna wykształcona kadra nie byłaby nic warta gdyby nie była zaangażowana w proces wsparcia i nie poświęcała maksimum uwagi każdemu klientowi. W Centrum nie liczą przede wszystkim człowiek i jego potrzeby a nie jedynie wskaźniki.

Aktualności Centrum Wsparcia Edukacyjno-Zawodowego