Z wielką przyjemnością zapraszamy na kolejną odsłonę Spotkania Pełnomocników Rektorów ds. Studentów z Niepełnosprawnościami oraz pracowników Biur ds. Osób z Niepełnosprawnością Uczelni Wyższych. Wydarzenie organizowane już od kilku lat, jest docenianą przez Państwa platformą wymiany wiedzy i doświadczeń w zakresie udzielania wsparcia. Cieszymy się, że w tym roku, mimo wciąż panującej epidemii, możemy ponownie zaprosić Państwa na szkolenia, wykłady, dyskusje i wspólne spędzenie czasu, z zachowaniem ścisłego reżimu sanitarnego.  

Tegoroczne spotkanie odbędzie się w dniach 16-18 listopada, tradycyjnie w Kowarach, w urokliwym hotelu Jelenia Struga, a głównymi jego tematami będą: dostępność architektoniczna, tworzenie 
i wdrażanie nowych procedur w ramach projektów Uczelnia Dostępna oraz szkolenia kadry uczelni wyższych z zakresu dostępności instytucji oraz jej usług dla Osób z Niepełnosprawnościami. Porozmawiamy również o tym jak zapewnić trwałość działaniom osiągniętym dzięki realizacji projektów uczelnia dostępna i jak kontynuować obraną ścieżkę już po ich zakończeniu. 

Wkrótce podamy więcej szczegółów, tymczasem prosimy o wstępną deklarację, czy są Państwo zainteresowani udziałem. W tym celu należy wypełnić krótki formularz. Udział jest całkowicie bezpłatny, spotkanie odbywa się w ramach projektu Świadoma Kadra, współfinansowanego ze środków PFRON. 

Rejestracji na wydarzenie można dokonać za pośrednictwem formularza dostępnego tutaj.

flaga polski godło i logo PFRON