u góry mniejszy czerwony napis nagrody psik pod większe biały cyfry 2020

Polskie Stowarzyszenie Inwestorów Kapitałowych po raz kolejny przyznało nagrody, które mają na celu uhonorowanie osób zarządzających funduszami private equity/venture capital oraz firm doradczych, banków i kancelarii prawnych za ich osiągnięcia na polskim rynku private equity/venture capital oraz działalność społeczną.

Stowarzyszenie PSIK tworzą inwestorzy private equity/venture capital, czyli osoby inwestujące
w inicjatywy, organizacje, firmy z dużym potencjałem do osiągnięcia sukcesu, lub w firmy o już ugruntowanej pozycji, które szukają nowych dochodowych ścieżek rozwoju. Ogłoszenie laureatów nagród Stowarzyszenia odbyło się tym razem w formie transmisji online 2 czerwca 2020 o 17:00.

W kategorii mentor Social Business Accelerator nominowany był wieloletni mentor naszego Stowarzyszenia „Twoje Nowe Możliwości”- Jacek Woźniak. Współpracujemy od czterech lat i dzięki panu Jackowi nasza organizacja rozwinęła skrzydła. Zwiększyliśmy zasięg działania, liczbę beneficjentów którym pomagamy, a także weszliśmy w nowe obszary  aktywności. Zawsze możemy liczyć na wsparcie i dobre rady w zakresie prowadzenia organizacji, podejmowania nowych wyzwań i budowania zespołu. Dzięki temu czujemy się pewniej w tym co robimy. Jesteśmy bardzo dumni z wyróżnienia, jakim była nominacja dla naszego mentora i serdecznie gratulujemy mu sukcesu.