W ramach projektu „Świadoma Kadra” finansowanego ze środków PFRON zapraszamy pracowników Uczelni Wyższych na kolejną odsłonę wyjazdowego szkolenia realizowanego przez Stowarzyszenie „Twoje Nowe Możliwości”. Szkolenie zaplanowaliśmy w terminie 19-21 listopada 2019 r. w Hotelu Jelenia Struga Medical Spa.

Program szkolenia

Uczestnicy szkolenia będą mieli możliwość między innymi:

  1. Poznać zbiorcze wyniki z audytów, które przeprowadziliśmy na uczelniach w 2019 r.
  2. Zdobyć najnowsze informacje o konkursie „Dostępna Uczelnia” organizowanego przez NCBiR oraz o zmianach w finansowaniu Uczelni w zakresie wsparcia studentów z niepełnosprawnościami. W listopadzie będziemy znali już wyniki tegorocznego konkursu. Szkolenie będzie więc doskonałą okazją, żeby:
  • podsumować tegoroczny nabór,
  • zdobyć cenne informacje o tym jak przygotować się do przyszłorocznego naboru,
  • dowiedzieć się jakich błędów unikać przy składaniu wniosków w przyszłorocznym naborze.
  1. W ramach tej edycji szkolenia położyliśmy szczególny nacisk na indywidualne formy nauki zapewniając zwiększoną ilość czasu na  wymianę najlepszych praktyk oraz indywidualne konsultacje.

Obecnie dopracowujemy jeszcze szczegóły wydarzenia. W ciągu dwóch tygodni prześlemy pełne materiały informacyjne.

Warunki udziału w szkoleniu

Szkolenie jest całkowicie bezpłatne, prosimy Państwa jedynie o dojazd we własnym zakresie do Wrocławia lub bezpośrednio do Kowar. W ramach szkolenia finansujemy noclegi oraz wyżywienie dla uczestników. Dla tych z Państwa, którzy nie mogą dojechać samodzielnie zorganizujemy także transport na trasie Wrocław-Kowary.

Ze względu na duże zainteresowanie oraz ograniczoną liczbę miejsc prosimy o zgłaszanie maksymalnie 2 pracowników z jednej uczelni. O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń mailowych.  Zgłoszenia proszę przesyłać na adres: b.zych@tnm.org.pl. W treści maila proszę podać:

  1. Imię i nazwisko uczestnika
  2. Adres mailowy oraz numer kontaktowy
  3. Informację, czy pracownik skorzysta z naszego transportu z Wrocławia do Kowar.

Zapisy potrwają do 30.10.2019 r. lub do wyczerpania dostępnych miejsc.

W razie pytań, prosimy o kontaktowanie się z Bartłomiejem Zych – koordynatorem projektu „Świadoma Kadra” pod nr tel.  515 759 723.