Prezentujemy relacje z Dolnośląskich Targów Organizacji Pozarządowych, które odbyły się  w Zajezdni Dąbie 7 października. Stowarzyszenie opowiadało o swojej działalności i pracy. Jak wygląda pomoc dla osób z niepełnosprawnością. Rzeczy, które mieliśmy ze sobą: mapa w brajlu, tyflografiki czy okulary imitujące wadę wzroku, które cieszyły się dużym zainteresowaniem pozwoliły lepiej zrozumieć problem. W wydarzeniu brało udział wiele osób, jak i organizacji. Również z kilkoma organizacjami wymieniliśmy się doświadczeniami, nawiązaliśmy kontakt. Organizatorzy zapewnili bogaty program towarzyszący wydarzeniu: od bardzo ciekawej konferencji pn. „Czy warto dziś być Społecznikiem?” poprzez program artystyczny, cieszący się największym zainteresowaniem.

Jako organizacja pozarządowa zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest działanie w tym obszarze. Jednocześnie zachęcamy do udzielania się w różnego rodzaju organizacjach, bo radość z wykonywanej pracy wszystko wynagradza.

Kierujemy wyrazy podziękowania w stronę organizatorów za możliwość wystawienia się podczas targów i przedstawienia naszej działalności innym!