IV Akademickich Dniach Integracji organizowane przez Politechnikę Wrocławską i Stowarzyszenie „Twoje Nowe Możliwości” we współpracy z Radą Ekspertów ds. Kształcenia Studentów z Niepełnosprawnością.
Wydarzenie odbędzie się 26-27 maja na kampusie Politechniki Wrocławskiej.

Liczba miejsc jest ograniczona, więc zapraszamy do jak najszybszej rejestracji pod linkiem https://forms.office.com/r/bct5im7uYN 

Prosimy również o zaznaczenie warsztatów, w których chcą Państwo uczestniczyć – tutaj również obowiązuje limit miejsc. Rejestracja zostanie zakończona 20.05.2022 lub po wyczerpaniu miejsc. 

Przekrój tematyczny jest w tym roku niezwykle urozmaicony. Pierwszego dnia w ramach konferencji naukowej proponujemy trzy panele tematyczne związane z dostępnością w różnych obszarach: Innowacyjne rozwiązania techniczne, Innowacyjne rozwiązania w architekturze oraz Innowacyjne rozwiązania organizacyjne. Konferencję zakończą wspólne obrady Rady Ekspertów ds. Kształcenia Studentów z Niepełnosprawnością oraz Komisji ds. Wyrównywania Szans Edukacyjnych przy KRASP.

Drugiego dnia w czasie warsztatów między innymi poznamy możliwości laboratoriów wydziału mechanicznego Politechniki Wrocławskiej, nauczymy się korzystać z krzesełka ewakuacyjnego oraz poćwiczymy komunikację w zróżnicowanym zespole. 

Pełen program znajduje się tutaj

Jako wydarzenie towarzyszące chcemy Państwu zaproponować udział w warsztatach „Budowa oraz komunikacja w zespole w asyście koni”, który poprowadzi pani Anna Goleń z Akademii Wojsk Lądowych im. T. Kościuszki we Wrocławiu. Zajęcia odbędą się 3 czerwca w Ośrodku Jeździeckim AWL Raków Wielki. Dojazd do miejsca zajęć jest w gestii uczestnika. O szczegółach będziemy informować na bieżąco. Osoby chętne do wzięcia udziału prosimy o zaznaczenie zajęć w formularzu.

Osoby, które odwiedzą nas z dalszych miejsc w Polsce, mogą liczyć na rabat w trzech hotelach: Polonia, Korona (http://www.koronahotel.com.pl/ kod ADI 2022) oraz Qubus (KOD PROMOCYJNY: ADI22).

Istnieje możliwość zaparkowania pod budynkiem D-21 na terenie kampusu, jednak liczba miejsc jest bardzo ograniczona. Potrzebę miejsca parkingowego prosimy zgłaszać mailowo na n.zygadlo@tnm.org.pl.

Informujemy Autorów chętnych do złożenia artykułów naukowych w ramach konferencji, że termin ich złożenia upływa 30 września 2022, a wcześniejsze złożenie może przyspieszyć ich publikację.