Oferta dla pracodawcy

Na szkolenie pracownika dla Ciebie!

Projekt „Twoja nowa praca – program Absolwent” skierowany jest do studentów i absolwentów uczelni wyższych z całej Polski. Pomagamy absolwentom  w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych, wprowadzamy na rynek pracy, pomagamy w pierwszych krokach na rynku pracy. Dofinansowujemy szkolenia zawodowe dla naszych beneficjentów, w wybranych przez nich branżach i kierunkach.

W projekcie biorą udział absolwenci z różnych uczelni. Między innymi: Politechnika Wrocławska, Uniwersytet Medyczny, Uniwersytet Wrocławski, Uniwersytet Ekonomiczny, Uniwersytet Przyrodniczy, AWF, Uniwersytet Szczeciński, Politechnika Opolska i wiele innych

Czym się wyróżniamy?

  • Jesteśmy elastyczni
  • Każdy absolwent jest traktowany indywidualnie

Oferta nasza jest skierowana do studentów i absolwentów z niepełnosprawnościami

Drogi pracodawco, jeżeli chcesz zyskać wartościowego, wykształconego pracownika, zgłoś się do nas.

Możemy zaoferować kandydata spełniającego wszystkie wymogi, ponadto podpowiemy jak skorzystać z dofinansowania do wynagrodzeń dla pracowników niepełnosprawnych, jak uzyskać dofinansowanie do miejsca pracy, możemy zaoferować 3 lub 6 miesięczny staż.

Przekonacie się że zatrudniając absolwenta z niepełnosprawnościami, zyskujecie nie tylko dofinansowanie ( lub zwolnienie z wpłat na PEFRON), ale przede wszystkim kompetentnego pracownika.

 

Zapraszamy do Kontaktu

Ewa Pajdo – Majewska
e.majewska@tnm.org.pl
+48 518 294 414

Justyna Gruszczyńska  – Wolak
j.gruszczynska-wolak@tnm.org.pl
+48 505 089 605

Lilla Misztela
l.misztela@tnm.org.pl
+48 690 173 535