kobieda o bląd włosach w białej koszulce na niebieskim tle podnosi dłoń z wyciągniętym kciukiem w geście likeProjekt rozpoczęliśmy w 2018 roku. Do  pierwszej edycji zakwalifikowaliśmy 150 uczestników – z tego 104 osoby uzyskały zatrudnienie. 48 uczestników pierwszej edycji odbyło staże zawodowe, po których większość została zatrudniona. Podnieśliśmy kwalifikacje zawodowe i językowe 100 % uczestników pierwszej edycji.

Firmy i instytucje, w których nasi uczestnicy odbywali staże lub pracują to min. Hewlett-Packard Enterprise, Nokia, PKN Orlen, Pneumat System, Leoni Kabel, PWr, Schneider Electric, Capgemini, Wabco (obecnie GE), UBS, IBM, EY. Współpracujemy także z wieloma firmami z sektora małych i średnich przedsiębiorstw z całej Polski.

W drugiej edycji, która jest obecnie realizowana mamy już 55 uczestników i nadal rekrutujemy. Szkolenia i kursy, które realizują nasi uczestnicy dotyczą wielu obszarów, gdyż są dobierane do indywidualnych potrzeb. We współpracy z najlepszymi firmami szkoleniowymi w Polsce podnosimy kwalifikacje zawodowe naszych uczestników w dziedzinach takich jak: programowanie, AutoCad, Excel, bazy danych księgowość, kadry i płace, prawo jazdy, marketing, pozycjonowanie stron www,  skuteczna sprzedaż, social-media, biotechnologia, fizjoterapia, szkolenia sportowe (instruktor sportu, trener personalny),dietetyka, psychoterapia, coaching i wiele innych.

Nasi uczestnicy podnoszą też swoje kwalifikacje językowe podczas indywidualnych lekcji wybranego języka obcego  (między innymi angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego czy japońskiego).

Dołącz do nas, nie czekaj, rozwijaj się zawodowo!

Osoby z niepełnosprawnościami mogą znaleźć swoje miejsce na rynku pracy i  odnoś sukces zawodowy!!

Aplikuj przez formularz www – naciskając ten przycisk!