Stowarzyszenie „Twoje Nowe Możliwości” serdecznie zaprasza osoby z dysfunkcją wzroku do skorzystania z indywidualnych, bezpłatnych warsztatów (szkoleń) w ramach 2 edycji projektu Centrum Adaptacji Materiałów Dydaktycznych.


1. Z bezwzrokowej obsługi w podstawowym i/lub średniozaawansowanym stopniu:
– komputerów: poruszanie się po systemie, wybór odpowiedniego programu udźwiękawiającego, obsługa czynności związanych z programami biurowymi takimi jak Word czy Excel.
– urządzeń mobilnych (tzn. telefony, smartfony, tablety) w tym również z ekranem dotykowym: nauka sprawnej obsługi, zapoznanie się z najpopularniejszymi dostępnymi rozwiązaniami czy po prostu zwykłe przekonanie się do nich, zaspokojenie ciekawości – forma zależy od Państwa wyboru.

2. Z umiejętności posługiwania się alfabetem Braille’a: Zarówno nauka od podstaw, jak również przypomnienie lub doskonalenie posiadanych umiejętności, na przykład w kierunku zapisu matematycznego.

Warsztaty są przeprowadzane indywidualnie, w związku z tym mają Państwo gwarancję, że zawsze będą dostosowane do poziomu Państwa wiedzy, umiejętności i zainteresowań.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu!

Tel.: 518-294-418
e-mail: adaptacja@tnm.org.pl