O projekcie

Projekt „Centrum Adaptacji Materiałów Dydaktycznych” ma na celu wsparcie osób niewidomych i słabowidzących w dostępie do informacji oraz wyposażenie uczestników w nowe umiejętności związane z dostępem do pozyskiwania wiedzy. Wspieramy rozwój w dziedzinach technicznych ambitnych, młodych ludzi – i nie tylko młodych wiekiem, ale i duchem!

Termin realizacji: 1 kwietnia 2018 – 31 marca 2021.

Projekt współfinansowany ze środków PFRON

od lewej flaga i godło polski logo PFRON
Dlaczego warto wziąć udział?

Wiemy na czym polega i dlaczego jest ważna. Dbamy o to, by materiały przez nas przygotowywane były czytelne, zrozumiałe i merytorycznie poprawne.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy ma inne potrzeby. Po konsultacji z Tobą tworzymy Twój Indywidualny Plan Działania.

Lubimy to co robimy więc praca sprawia nam samą przyjemność. Staramy się być dla naszych beneficjentów kreatywni i zawsze pełni energii do działania.

Jest ona częścią życia każdego z nas, uczymy się cały czas, bo wiemy, że warto się rozwijać. Chcemy dzielić się naszą wiedzą z Tobą.

Posiadamy kompetencje do pracy z Tobą. Dbamy o profesjonalizm i fachowość.

Opinie uczestników
  • „Bardzo podobały mi się zajęcia informatyczne. Nauczyłem się wiele nowych rzeczy i teraz sprawniej korzystam z komputera. Zostałem bardzo dobrze przeszkolony i polecam te szkolenia dla wszystkich, którzy mają trudności z obsługą komputera. Na pewno będziecie zadowoleni.”

    komputer
    Leszek – komputer stał się dostępnym narzędziem
  • „Zachęcam wszystkich do skorzystania ze szkoleń prowadzonych przez „Twoje nowe możliwości”. Dostałam w prezencie tablet, jednak nie umiałam z niego korzystać. Po szkoleniu z obsługi urządzeń dotykowych umiem sprawnie szukać informacji w internecie, sprawdzać rozkłady pociągów. Tablet jest mi bardzo pomocny w życiu codziennym i jak się okazało, mogę go sprawnie obsługiwać mimo dysfunkcji wzroku.”

    tablet
    Stasia – Urządzenia dotykowe nie straszą!