Wszystkich studentów ostatniego roku studiów i absolwentów, którzy ukończyli studia maks. 24 miesiące temu i zamieszkujących województwo zachodniopomorskie zapraszamy do odwiedzin punktu konsultacyjnego projektu „Absolwent w Pracy” w Szczecinie.

Znajduje się on na Uniwersytecie Szczecińskim – kolejna uczelnia z którą współpracujemy. W biurze będzie można uzyskać wszystkie potrzebne informacje: jak dołączyć do projektu, jakie warunki trzeba spełnić. Pracownik Biura Pełnomocnika Rektora ds. Osób Niepełnosprawnych będzie udzielał porady wszystkim zainteresowanym, jak i koordynował cały przebieg projektu.

Adres:
Uniwersytet Szczeciński
Pełnomocnik Rektora ds. Osób Niepełnosprawnych
ul. Kordeckiego 15
71-066 Szczecin

 

Projekt „Absolwent w pracy” – ma na celu pomóc studentom i absolwentom z niepełnosprawnością wejściu na rynek pracy: przez zatrudnienie lub przygotowanie do otwarcia własnej działalności. Swoim zasięgiem jest adresowany do osób zamieszkujących województwa: dolnośląskie, opolskie i zachodniopomorskie. Głównym celem projektu jest podniesienie poziomu zatrudnienia niepełnosprawnych absolwentów szkół wyższych poprzez zaplanowanie i wdrożenie indywidualnego planu kariery, podniesienie ich poziomu kwalifikacji.